ADATA UV150 128 GB USB 3.0 Black
| All | |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Kaal | 9g g |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 128 GB |
| Materjal | Plastic |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows XP/Vista/7/8 or later Mac OSX 10.5 or later Linux Kernel 2.6 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 58 x 18 x 10mm mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Palette Qty | 15638 pc(s) |
| Producer product name | UV150 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Dash Drive |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata uv150 128 gb usb 30 black, auv150-128g-rbk, adata, usb malupulgad


